Anatómia 3 Čihák (1-zväzkové vydanie)

Anatómia 3 Čihák (1-zväzkové vydanie)

Autor: Čihák
Dostupnosť: 2 - 3 Days
Cena: 69,99€ 59,99€
Množstvo:  

Posledný ks

Pri objednávke tejto knihy Vám doručíme jednozväzkové vydanie s pevnou väzbou. 3-zväzkové vydanie si môžete objednať tu.

Učebnica Anatómie od profesora Čiháka je posledným dielom trilógie. Obsahuje anatómiu kardionvaskulárneho systému, centrálneho nerstva, periférny mozgomiešnych a vegetatívnych nervov, kože a zmyslových orgánov. Kniha obsahuje tiež poznámky topografickej a poznámky praktickej (použitej) anatómie. Autormi knihy sú Radomír Čihák, Rastislav Druga a profesor Miloš Grim. Kniha obsahuje viac ako 340 originálnych zložených obrázkov a celkovo kniha je veľmi bohato ilustrovaná, prevízna a medzi študentmi obľúbená. Kniha je žiadaná medzi fakultami, ako aj klinickými pracoviskami. Učebnica sa hodí pre základný stavebný kameň pre štúdium v oblastiach teoretických ako aj klinických oboroch. 

Kniha vyšla v nakladateľstve Grada a patrí medzi najobľúbenejšie učebnice pre študentov medicíny. Spoločne s prvým a druhým dielom patrí medzi bestsellery slovenského knižného odbborného trhu. Druhé a doplené vydanie vyšlo v roku 2004. 

Prečítajte si nezávislú recenziu knihy Anatomie 3 od Čiháka.

Základné informácie o knihe: Nakladateľstvo Grada, 692 strán, 2. vydanie

Štítky anatómia, čihák, cihak

Napísať Recenzie

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

copyright by mudrci.sk
MUDrci.sk - Máme radi vedomosti, © 2017