Recenzia: Lekárska mikrobiologie speciální - Votava

zavacky ROOT 2014-08-03 1455 0

Kniha Lékařská mikrobiologie speciální od Votavu patrí medzi bestsellery medzi študentmi medicíny, na výskumných pracoviskách a v labolatóriách.

Na napísanie recenzie sa podujal náš obľúbený recenzent, pán Ján Šoltés z Lekárskej fakulty v Košiciach. Dotlač knihy je naplánovaný na 10. 9. 2014 - predobjednávky za zvýhodnenú cenu sú otvorené. Kníhkupectvo MUDrci.sk je výhradným distributérom knihy na Slovensku. 

Onedlho bude na mudrci.sk dostupná Lekárska mikrobiológia - špeciálna (2. diel) od prof. Miroslava Votavu. Tento výnimočný titul napísaný v českom jazyku dnes už môžeme označiť ako bestseller medzi učebnicami pre medikov. V našich končinách sa len málokedy stretávame s "tuzemskou" učebnicou napísanou v modernom duchu s aktuálnymi informaciami. Aj to je dôvod prečo bola kniha špeciálnej lekárskej mikrobiológie ako na slovenskom, tak aj na českom trhu pomerne dlhodobo 

Lekarska mikrobiologie speciálni Votava

nedostupná.

            Súdiac podľa názvu je samozrejmým obsahom knihy taxonomicky usporiadaný učebný text zaoberajúci sa jednotlivými rodmi medicínsky výzanmných baktérií. Nechýbajú ani zaujímavé poznámky z klinickej mikrobiológie ktoré dodávajú textu viac praktický charakter.

            Posledné kapitoly knihy sa venujú problematike mykológie, lekárskej virológie a parazitológie keďže tieto vedné odbory sa na väčšine lekárskych fakúlt vyučujú pod záštitou lekárskej mikrobiológie.

            Kniha má približne 500 strán, pevnú kvalitnú väzbu a prijateľný prenosný formát. 

Knihu si môžete predobjednať za zvýhodnenú cenu.  Kniha skladom

Základné informácie o knihe 

Názov: Lékařská mikrobiologie speciální

Autor: Profesor Miroslav Votava

Počet strán: 495

Dotlač 2. vydania


copyright by mudrci.sk
MUDrci.sk - Máme radi vedomosti, © 2019